Urfa 63 Haber Sizin İçin İnternet Ortamındaki Haberleri Revize Ederek Aile Bütünlüğünü Göz Önünde Bulundurup Size İvedilikle Sunar

Bu haber 19 Aralık 2016 14:43:04 Tarihinde eklenmiştir. 7230 Defa Okundu.

Şanlıurfa Ak Ocaklar Polislere Çorba İkram Etti

Başta Beşiktaş'ta hainlerin patlattığı bomba ile 37 polisin şehid olması ardından tamamen silahsız ve çarşı iznine çıkan kayseri komando tugayında vatani görevini yapan askerlere yönelik gerçekleştirilen kalleş tuzakta 14 askerimizin şehid olması milli ve manevi duyguları kabarttı. Şanlıurfa'da polislerimizin yanında olduğunu göstermek ve onlara moral vermek adına Şanlıurfa Ak Ocaklar devriye gezen ve nöbet tutan polislere sıcak çorba ikramında bulundu.

Şanlıurfa Ak Ocaklar Polislere Çorba İkram Etti

Başta Beşiktaş'ta hainlerin patlattığı bomba ile 37 polisin şehid olması ardından tamamen silahsız ve çarşı iznine çıkan kayseri komando tugayında vatani görevini yapan askerlere yönelik gerçekleştirilen kalleş tuzakta 14 askerimizin  şehid olması milli ve manevi duyguları kabarttı. Şanlıurfa'da polislerimizin yanında olduğunu göstermek ve onlara moral vermek adına Şanlıurfa Ak Ocaklar devriye gezen ve nöbet tutan polislere sıcak çorba ikramında bulundu.

Beşiktaş’ta gerçekleşen ve 37’i polis memuru olmak üzere 44 kişinin şehit olmasına sebep olan bombalı saldırılarının ardından, ülkedeki birçok kişi, kurum ve kuruluşun polise desteği sürüyor. Bu kapsamda Ak Ocaklar Şanlıurfa İl Teşkilatı kentin uygulama noktalarında görev yapan Emniyet teşkilatını ziyaret ederek polis memurlarına çorba ikramında bulundu.Viranşehir,Akçakale,Karaköprü,ve Evren sanayi bölgesinde bulunan  uygulama noktalarında Emniyet ekiplerine moral vermek isteyen AK ocaklar Şanlıurfa İl Başkanı Nezif Aslan, beraberindeki Halfeti Ak Ocaklar İlçe Başkanı Müslüm Çulcu,Harran Ak Ocaklar İlçe Başkanı Ahmet Biter ile birlikte uygulama noktasında nöbet tutan polislere ve amirlere çorba ikram ederek başsağlığı diledi.

Her zaman devletinizin yanındayız

Ak Ocaklar İl Başkanı Nezif Aslan, burada yaptığı açıklamada,  “İlçe başkanlarımız ve Ak Ocaklar teşkilatımız olarak Şanlıurfa’nın 4 noktasında polis arkadaşlarımızı ziyarete geldik, kendilerinin yanında olduğumuzu hissettirmek istedik. Her zaman yanlarındayız. Dün yanlarındaydık bugünde yanlarındayız, yarında yanlarındayız. Bu milleti kimse bölemez. Her zaman devletinizin yanındayız. Allah birliğinizi daim etsin dedi.

Bunlar hiç bir zaman bizi bölemezler

AK Ocaklar Harran İlçe başkanı Ahmet Biter ise, “Polis kardeşlerimi hem ziyaret ettik.Hem de çorba ikramında bulunduk.Biz polislerimizin yanındayız.Tüm polislerimize nöbetlerinde Allah yardımcıları olsun. Gerçekten Kayseri’de ve İstanbul’daki şehitlerimiz için çok üzüntülüyüz. Bunlar hiç bir zaman bizi bölemezler. Tüm millet olarak devlet olarak polislerinizin yanındayız.  Her hangi bir mezhepten olursa olsun biz biriz beraberiz” diye konuştu.Ak Ocakları teşkilatına ziyarette Ak Parti  Büyükşehir Meclis Üyesi Ali Samar ve Mahmut Gündoğdu da eşlik etti.

Editör Ramazan Cengiz
Etiketler
Yorum Yap
Şanlıurfa
Şanlıurfa İmam Keskin Mahallesinde Silahlı Çatışma
Şanlıurfa İmam Keskin Mahallesinde Silahlı Çatışma
Nedeni henüz öğrenilmeyen çatışma; görgü tanıklarının ifadesine göre elinde pompalı tüfekle ateş eden bir kişi daha sonra arkadan gelen ve plakası tespit edilemeyen bir motosiklete binerek bölgeden uzaklaştı Olayda kurşunların hedefi olan 3 kişi yaralandı
Şanlıurfa Belediyesi Çöpten Elektrik Üretiyor
Şanlıurfa Belediyesi Çöpten Elektrik Üretiyor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği proje ile çöp toplama tesisinde ortaya çıkan metan gazı ile yaklaşık 40 bin hanenin elektrik ihtiyacını karşılayacak enerji üretiliyor.
Halfeti Belediyesine Vekaleten Kaymakam Atandı
Halfeti Belediyesine Vekaleten Kaymakam Atandı
Aralığın başlarında önce göz altına alınan ardından tutuklanarak ceza evine gönderilen Halfeti belediye başkanı Mustafa Bayram'ın yerine vekaleten kaymakam Şeref Albayrak görevlendirildi
Şanlıurfa'da Siyer Sınavı Başvuruları İçin Stant Açıldı
Şanlıurfa'da Siyer Sınavı Başvuruları İçin Stant Açıldı
Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından yapılması planlanan Siyer Sınavı için Şanlıurfa Harran Üniversitesi Erdemli Gençlik Kulübü Stant açarak başvuruları kabul etti.
Urfa'da Kaçak Sigara Operasyonu
Urfa'da Kaçak Sigara Operasyonu
Şanlıurfa'da bir ihbarı değerlendiren polis bir akaryakıt tankerini durdurdu tankerde yapılan aramada 42 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Hukuk ve Adalet Bir Gün Herkese Lazım Olur
Hukuk ve Adalet Bir Gün Herkese Lazım Olur
HDP Şanlıurfa milletvekili Osman Baydemir mecliste Dilek Öcalan ile birlikte yaptığı basın toplantısında "adalet bir gün mutlaka ama mutlaka her kese lazım olacak" diye konuştu.
Birecik'te Düzenlenen Sempozyumda Çocuk İstismarı Konuşuldu
Birecik'te Düzenlenen Sempozyumda Çocuk İstismarı Konuşuldu
Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde Düzenlenen sempozyuma çok sayıda akademisyen uzman ve vatandaşlar ile öğrenciler katıldı.
Harran Üniversitesi Sektörün En iyilerini Bir Araya Getirdi
Harran Üniversitesi Sektörün En iyilerini Bir Araya Getirdi
Bir panel düzenleyen Harran Üniversitesi sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Otel Lokanta ve İkram hizmetleri bölümü söz konusu hizmet sektöründe gerek aşçı gerek salon personeli olsun sektörün en iyilerini bir araya getirerek bir panel düzenledi.
Urfa'da Buz Kaplı Göle Düşen İki Kişi Öldü
Urfa'da Buz Kaplı Göle Düşen İki Kişi Öldü
Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde avlanmaya giden 2 kardeş düştükleri buz kaplı gölette donarak hayatını kaybetti.
Urfa'da Kafe Çalışanları Temizlik Elemanını Darp Etti
Urfa'da Kafe Çalışanları Temizlik Elemanını Darp Etti
Şanlıurfa merkez Haliliye ilçesinde bulunan Ahmet Bahçıvan İş Merkezinde Haliliye Belediyesi temizlik personeli Ali Şiltak'ı kafenin önündeki çöpleri toplamadığı gerekçesiyle Sopalarla dövdüler.
Şanlıurfa'da Hayvan Yetiştiriciliği Teşvik edilmeli
Şanlıurfa'da Hayvan Yetiştiriciliği Teşvik edilmeli
Şanlıurfa Canlı Hayvan Pazarı Derneği Başkanı İzzet Çiftçi, bölgede neredeyse bitme noktasına gelen hayvancılığın teşvik edilmesi gerektiğini söyledi.
Viranşehir'de Bir Pikap Kundaklandı
Viranşehir'de Bir Pikap Kundaklandı
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde park halinde olan bir pikap kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateşe verildi.