Urfa 63 Haber Sizin İçin İnternet Ortamındaki Haberleri Revize Ederek Aile Bütünlüğünü Göz Önünde Bulundurup Size İvedilikle Sunar

Bu haber 23 Kasım 2016 13:53:34 Tarihinde eklenmiştir. 413 Defa Okundu.

O marka Artık Pil'de üretecek.

Alman otomobil devi Volkswagen otomotivin yanında pil üretiminide başlayacak.Elektrikli araçlar üzerinde yatırımlar yapan ve geçtiğimiz günlerde Golf’ün elektrikli versiyonunu tanıtan firma bu alana daha büyük yatırımlar yapacak.

O marka Artık Pil'de üretecek.

Alman otomotiv devi VW bir süre önce yaşadığı dizel skandalı nedeniyle zor günler geçirirken şirket bu zor günleri hem mali hem de prestij açısından atlatabilmek için değişik arayışlar içerisine girdi. 


Yatırımlar sadece araçlar için olmayacak. Araçlarda kullanılacak olan batarya teknolojisi konusunda da yatırımlar yapan firma kendi pil fabrikasını kurmaya bir süre önce karşı çıkıyordu. CEO tarafından yapılan açıklamalarda fabrika  büyük maliyetler doğuracağı gerekçe gösterilerek kabul edilmiyordu. Ancak görünen o ki firma bu fikrinden vazgeçti.
Gelen bilgilere göre Alman otomotiv grubu araçlarında kullanmak için özel piller üretecek bir fabrika kuracak. Pil fabrikası sayesinde araçlarına diğer üreticilerden pil temin etmek zorunda kalmayacak olan üretici bu işi kendi içerisinde çözecek.
30 Farklı Elektrikli Model Piyasada Olacak
2025 yılına kadar tüm grup markalarında 30 yeni elektrikli aracı sunma hedefinde olan VW grubu Audi, Porsche gibi markalarında da yeni modeller duyuracak. Sadece üst seviye modeller içermeyecek olan yeni araç serileri aynı zamanda daha alınabilir araçları da içerisinde barındıracak. Şirket bu  araçlarda şimdiye kadar kullandığı Güney Kore menşeli pilleri kullanmayacak. LG ve Samsung tarafından üretilen pilleri kullanmakta olan firma yeni kurulan fabrikası sayesinde bu üreticilere çok daha az ihtiyaç duyacak.
Etiketler
Yorum Yap
Teknoloji
Panda Pop Mobil Uygulama
Panda Pop Mobil Uygulama
Panda Pop Android Uygulaması Kral Oyunun Uygulamalarının Dışına Çıkıp Farklı Bir Oyunla İle Tanışmak İstiyorsanız Panda Pop Android İşletim Sistemlri İçin Güzel Bir Uygulama
Artık Watsapp'ta Yanlışlıkla Gönderdiğiniz Mesajlar İçin Endişelenmeyin
Artık Watsapp'ta Yanlışlıkla Gönderdiğiniz Mesajlar İçin Endişelenmeyin
Bir çoğumuzun korkulu rüyası haline gelen bir mesajı yanlışlıkla başka birine gönderme olayı artık Watsapp ın piyasaya sürmeye hazırlandığı son sürümü ile tarihe karışacağa benziyor. Çünkü Gönderdiğiniz mesajları düzenleyebilir hatta silebilme olanağına bile sahip olacaksınız.
Mars'ta bor minerali bulundu
Mars'ta bor minerali bulundu
Amerikan Uzay Ajansının (NASA) Curiosity keşif aracı Mars yüzeyinde bor minerali izleri tespit etti.
Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!
Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!
LG V20 için Türkiye lansmanı nihayet gerçekleştirildi. Lansmanda LG V20 çıkış tarihi ve fiyatıyla beraber telefonla verilecek hediyeler de açıklandı!
Skype, görüşmelerinizde gerçek zamanlı tercümanınız oluyor
Skype, görüşmelerinizde gerçek zamanlı tercümanınız oluyor
Skype, görüşmelerde gerçek zamanlı tercüme özelliğini artık cep telefonları ve sabit telefonlara da taşıdı
Bluetooth 5 çıktı!
Bluetooth 5 çıktı!
Bluetooth 5 kablosuz teknolojisi ile birlikte daha fazla mesafe ve daha fazla hız kullanınıcıların emrine amade olacak.
Samsung Galaxy Note 7 ye Son Hamlesi
Samsung Galaxy Note 7 ye Son Hamlesi
Samsung, inatla Galaxy Note 7 kullanmaya devam eden kullanıcılarını, yeni uygulaması ile iyice köşeye sıkıştırıyor.
Bu Kehribar Tam 99 milyon yaşında
Bu Kehribar Tam 99 milyon yaşında
Çinli bir bilim insanı, ilk kez bir kehribar taşının içinde 99 milyon yıllık olduğu tespit edilen bir dinozor kuyruğu fosili buldu.
Mega Kapasiteli Piller Geliyor
Mega Kapasiteli Piller Geliyor
İnsanlığın son dönemlerdeki en büyük sorunu haline gelen pil ömrü neredeyse her alanı etkiler hale geldi, Bu durumu gören bilim insanları kapasitesi hayallerin bile ötesine taşınabilecek piller üzerinde çalışmaya başladı.
Işığı Yakaladık.
Işığı Yakaladık.
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Arif Ergin Gaia16aye isimli yıldızın ışık değişimini yakaladık ve biz duyurduk
Gizemli Hidrojen Bulutu.
Gizemli Hidrojen Bulutu.
50 yılı aşkın süredir yapılan çalışmalar, son bir yıldır Hubble Teleskobu'ndan gelen taze görüntüler ve yapılan yeni çalışmalarla farklı bir boyut kazandı.
Aselsan'nın Yeni Merkezi.
Aselsan'nın Yeni Merkezi.
Yoğun şekilde çalışan ve birçok konuda ilkleri başaran ASELSAN Ar-Ge merkezlerine bir tane daha ekledi ve sayıyı 6'ya çıkardı.