Urfa 63 Haber Sizin İçin İnternet Ortamındaki Haberleri Revize Ederek Aile Bütünlüğünü Göz Önünde Bulundurup Size İvedilikle Sunar

Bu haber 20 Eylül 2016 13:23:42 Tarihinde eklenmiştir. 1290 Defa Okundu.

Kırmızı Etek Kombinleri

Mesele en canlı rengi nasıl kombine etmekse, gerisi teferruattır :) Kırmızı Rengin en çok yakıştığı mevsimlerden biri yaz mevsimidir.. En çok lacivertler beyazlar ve yeşillerle kombinlenmeyi ...

Kırmızı Etek Kombinleri

Mesele en canlı rengi nasıl kombine etmekse, gerisi teferruattır :)
Kırmızı Rengin en çok yakıştığı mevsimlerden biri yaz mevsimidir.. En çok lacivertler beyazlar ve yeşillerle kombinlenmeyi sever kırmızı :)

Ama biz yine de tarzımızın ve olağanlığın dışına çıkarak, daha farklı renklerle de kombinlenebilir diyerek örnekler hazırladık.

Tesettürlü Girim firmalarının bu yaz koleksiyonlarında yine önemli bir yer tutan Kırmızı ve Gelincik renkleri, ister düz kumaşlara işlensin, isterse desenli kumaşlarda yer bulsun, kırmızı gibi çok göze çarpan renkleri kombinlemek olabildiğince sabır ister..

Çantanız kırmızı ise Ayakkabınız ve ya Şalınız mümkün olduğunca başka renk olmalı. Artık bir dönem furya haline gelen uyum hastalığından kurtulmanın zamanı geldi..

Sizin, kendi tarzınızı en iyi yansıtabileceğiniz bir imkandır farklı kıyafetleri farklı renkleri bir uyum içerisinde birleştirmek.

Önceliği her zaman kendinize verin. Bir şans tanıyın kendinize ve kendi kombininizi oluşturun. Her zaman bütçemiz, Markalı ürünler almaya imkan vermeyebilir. O nedenle,vakit, gardırobumuzdaki etekleri kombinleme vakti :)

Kombinasyon önerilerimizde, Kırmızı Etek Modellerini farklı renkte aksesuarlarla bir araya getirdik.

Sizlere fikir vermesi açısından Galerimizde yer alan  Tesettürlü Giyime uygun kombinlerimizi inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap Toplam : 1 Yorum
  • Ebru
    Ebru , 14 Aralık 2017 16:23:32
    Sezonun en trend rengi nasıl kombinlenir, buradan faydalanabilirsiniz:
Kültür
Cesur Yürek Yayından Kaldırılacak mı?
Cesur Yürek Yayından Kaldırılacak mı?
Dizinin bir bölümünde ameliyathaneyi basarak doktorları silahla tehdit ederek babasının ölümü üzerine kimsenin buradan sağ çıkamayacağının söylendiği dizi infiale yol açtı doktorlar tepkili CHP Manisa Milletvekili Dr. Tur Yıldız Biçer başbakanın cevaplaması isteği ile soru önergesi verdi.
Viranşehir'de Tarihi Yapı İlgisizlikten Harap Durumda
Viranşehir'de Tarihi Yapı İlgisizlikten Harap Durumda
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde, Bizans döneminde tapınak olarak inşa edilen yapının 8 dikmesinden (paye) günümüze ulaşan son dikmesi de ilgisizlik nedeniyle yıkılmaya yüz tuttu.
Apartmanına 15 Temmuz şehitleri adını verdi.
Apartmanına 15 Temmuz şehitleri adını verdi.
Edirne'de yaşayan 62 yaşındaki Kıbrıs gazisi Ahmet İsmailoğlu,15 Temmuz'daki darbe girişimindeki şehitleri, son yaptığı apartmana "15 Temmuz Şehitler Apartmanı" ismini vererek yaşatıyor.
Kahraman Kadınlar Belgeseli.
Kahraman Kadınlar Belgeseli.
Kurtuluş savaşında cepheye mermi ve erzak taşıyan kadınlar ve 15 temmuz kadınları belgesele konu olacak.
Bir Tarih Şehri Muğla.
Bir Tarih Şehri Muğla.
Hemen hemen her gün yeni bir tarihi esere rastlanan muğlada likya uygarlığına ait bir ço kalıntıya rastlandı bu kültür turizmine de etki etti.
Çaycı Timur Prensesi.
Çaycı Timur Prensesi.
Timur Han'nın torunlarından olan Sultana Begüm bir kahvehabe'de çaycılık yapıp gecekonduda kalıyor. Hafta sonu Özbekistanda olan Cumhurbaşının gezisi.
Yer Altından Çıkan Hac Merkezi.
Yer Altından Çıkan Hac Merkezi.
Yapılan kazılarda antik çağın hac merkezi bulundu. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Sualtı Arkeoloji Anabilim Dalı Başkanı ve Kazı Başkanı Prof. Dr. Vedat Keleş detayları anlattı.
Kalandar Soğuğu Ödüle Doymuyor.
Kalandar Soğuğu Ödüle Doymuyor.
Yönetmenliğini Mustafa Kara'nın yaptığı Kalandar Soğuğu APSA'dan 3 ödül daha aldı. Film 10.Asya Pasifik Ödüllerinden aldığı ödülü memnuniyetle karşıladı.
Ünlü Fotoğrafçı İntihar Etti.
Ünlü Fotoğrafçı İntihar Etti.
Ünlü Fransız Fotoğrafçı David Hamilton evinde ölü bulundu.Fransız polisi, ünlü fotoğrafçının intihar ettiğini duyurdu.
1 Milyon Öğrenci Sinemaya.
1 Milyon Öğrenci Sinemaya.
'Sinemaya Gitmeyen Öğrenci Kalmasın' projesini hayata geçiren bakanlık bu yıl yaklaşık 1 milyon öğrenciyi sinemaya götürecek.
Şırnak'ta 15 temmuz Resim Sergisi.
Şırnak'ta 15 temmuz Resim Sergisi.
Fethullahçı Terör Örgütü mensupları tarafından 15 Temmuz günü yapılmak istenen başarısız darbe girişimi resimler ile anlatıldı
SATILIK EYFEL BASAMAĞI.
SATILIK EYFEL BASAMAĞI.
Açık arttırma ile satışa sunulan Eyfel Kulesinin 14 basamağına 2.2 milyon TL verildi. Daha önce müzayede evine 2 milyon 200 bin TL'ye sayılmıştı.