Urfa 63 Haber Sizin İçin İnternet Ortamındaki Haberleri Revize Ederek Aile Bütünlüğünü Göz Önünde Bulundurup Size İvedilikle Sunar

Bu haber 06 Haziran 2013 16:00:29 Tarihinde eklenmiştir. 968 Defa Okundu.

Prada 2015 Ayakkabı Modelleri

Fotoğraf galerimizde, tarzınızı yansıtacak bir ayakkabının mutlaka olacağını tahmin ediyoruz. Kendine güvenen ve bu güveni tüm ürünlerine ilgi ile yansıtan marka Prada, dünyanın takip ettiği isimlerden ...

Prada 2015 Ayakkabı Modelleri

Fotoğraf galerimizde, tarzınızı yansıtacak bir ayakkabının mutlaka olacağını tahmin ediyoruz.

Kendine güvenen ve bu güveni tüm ürünlerine ilgi ile yansıtan marka Prada, dünyanın takip ettiği isimlerden birisidir.

Tesettür dünyasında da adından sıkça söz ettiren Prada, tasarladığı ayakkabı modelleri ile, Tesettür Giyim seçeneklerini tamamlayıcı şıklığa ve uygunluğa sahip.

Gözlemlerimiz doğrultusunda en çok tercih edilen markaların başında gelen Prada’yı, Tesettürlü hanımların tercih konusu yaptıklarının nedenini şu şekilde açıklayabiliriz;her yaşa ve her tarza hitap edebilecek ürünlerin oluşu, Modern çizgisinin dışına çıksa da, hanımefendiliği yansıtan özgün tasarımları, Soft tonlar ile bir karakter oluşturması ve en önemlisi rahatlığı ön planda tutarak günlük yaşantımıza uyum sağlaması..

Sizlere, Prada 2017 Ayakkabı Modellerini hazırlarken, seçkin davranarak, göze hitap eden ve Tesettürlü giyinen hanımların tercihleri arasında olabilecek ürünleri derledik.

2017 Moda Renkleri ‘ne olan uyumu ile dikkatleri üzerine çeken Prada Ayakkabı Modelleri şıklığınıza şıklık katacak zengin seçeneğe sahip.

Prada’nın 2017 Ayakkabı Modasına nasıl bir görüş getirmiş, gelin hep birlikte inceleyelim.

Galerimizde yer verdiğimiz ürünler şu şekilde; Prada Ayakkabı, Prada Sandalet, Prada Babet, Prada Laofer Model,Prada Terlik Modelleri.

Etiketler
Yorum Yap
Kültür
Cesur Yürek Yayından Kaldırılacak mı?
Cesur Yürek Yayından Kaldırılacak mı?
Dizinin bir bölümünde ameliyathaneyi basarak doktorları silahla tehdit ederek babasının ölümü üzerine kimsenin buradan sağ çıkamayacağının söylendiği dizi infiale yol açtı doktorlar tepkili CHP Manisa Milletvekili Dr. Tur Yıldız Biçer başbakanın cevaplaması isteği ile soru önergesi verdi.
Viranşehir'de Tarihi Yapı İlgisizlikten Harap Durumda
Viranşehir'de Tarihi Yapı İlgisizlikten Harap Durumda
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde, Bizans döneminde tapınak olarak inşa edilen yapının 8 dikmesinden (paye) günümüze ulaşan son dikmesi de ilgisizlik nedeniyle yıkılmaya yüz tuttu.
Apartmanına 15 Temmuz şehitleri adını verdi.
Apartmanına 15 Temmuz şehitleri adını verdi.
Edirne'de yaşayan 62 yaşındaki Kıbrıs gazisi Ahmet İsmailoğlu,15 Temmuz'daki darbe girişimindeki şehitleri, son yaptığı apartmana "15 Temmuz Şehitler Apartmanı" ismini vererek yaşatıyor.
Kahraman Kadınlar Belgeseli.
Kahraman Kadınlar Belgeseli.
Kurtuluş savaşında cepheye mermi ve erzak taşıyan kadınlar ve 15 temmuz kadınları belgesele konu olacak.
Bir Tarih Şehri Muğla.
Bir Tarih Şehri Muğla.
Hemen hemen her gün yeni bir tarihi esere rastlanan muğlada likya uygarlığına ait bir ço kalıntıya rastlandı bu kültür turizmine de etki etti.
Çaycı Timur Prensesi.
Çaycı Timur Prensesi.
Timur Han'nın torunlarından olan Sultana Begüm bir kahvehabe'de çaycılık yapıp gecekonduda kalıyor. Hafta sonu Özbekistanda olan Cumhurbaşının gezisi.
Yer Altından Çıkan Hac Merkezi.
Yer Altından Çıkan Hac Merkezi.
Yapılan kazılarda antik çağın hac merkezi bulundu. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Sualtı Arkeoloji Anabilim Dalı Başkanı ve Kazı Başkanı Prof. Dr. Vedat Keleş detayları anlattı.
Kalandar Soğuğu Ödüle Doymuyor.
Kalandar Soğuğu Ödüle Doymuyor.
Yönetmenliğini Mustafa Kara'nın yaptığı Kalandar Soğuğu APSA'dan 3 ödül daha aldı. Film 10.Asya Pasifik Ödüllerinden aldığı ödülü memnuniyetle karşıladı.
Ünlü Fotoğrafçı İntihar Etti.
Ünlü Fotoğrafçı İntihar Etti.
Ünlü Fransız Fotoğrafçı David Hamilton evinde ölü bulundu.Fransız polisi, ünlü fotoğrafçının intihar ettiğini duyurdu.
1 Milyon Öğrenci Sinemaya.
1 Milyon Öğrenci Sinemaya.
'Sinemaya Gitmeyen Öğrenci Kalmasın' projesini hayata geçiren bakanlık bu yıl yaklaşık 1 milyon öğrenciyi sinemaya götürecek.
Şırnak'ta 15 temmuz Resim Sergisi.
Şırnak'ta 15 temmuz Resim Sergisi.
Fethullahçı Terör Örgütü mensupları tarafından 15 Temmuz günü yapılmak istenen başarısız darbe girişimi resimler ile anlatıldı
SATILIK EYFEL BASAMAĞI.
SATILIK EYFEL BASAMAĞI.
Açık arttırma ile satışa sunulan Eyfel Kulesinin 14 basamağına 2.2 milyon TL verildi. Daha önce müzayede evine 2 milyon 200 bin TL'ye sayılmıştı.