Urfa 63 Haber Sizin İçin İnternet Ortamındaki Haberleri Revize Ederek Aile Bütünlüğünü Göz Önünde Bulundurup Size İvedilikle Sunar

Bu haber 20 Eylül 2016 09:52:54 Tarihinde eklenmiştir. 909 Defa Okundu.

Ceket Modelleri

Tesettür Giyim'de en çok tercih edilen seçeneklerden birisi de Ceketlerdir. Sezonun açılması ile birlikte Ceketlerdeki değişimi, yenilikleri ve incelikleri inceledik. Sizler için muhteşem bir fotoğraf galerisi hazırladık. 2014 ...

Ceket Modelleri

Tesettür Giyim’de en çok tercih edilen seçeneklerden birisi de Ceketlerdir.

Sezonun açılması ile birlikte Ceketlerdeki değişimi, yenilikleri ve incelikleri inceledik.

Sizler için muhteşem bir fotoğraf galerisi hazırladık.

2017 ve 2017 yılına ait Ceket Modellerini derleyerek, sizlere Ceket alışverişlerinizi yapmadan önce fikir vermesini amaçladık.

Ceket Modellerine ait Galerimizi, Çizgili Ceketlerden, Peplum dokunuşladına, Klasik Ceket Modelinden, Spor Ceketlere, Kot Ceketlerden Blazer Ceket Modellerine kadar her tarza hitap edecek şekilde oluşturduk.

Sizler de bu eşsiz tek parça kıyafetin, renklere ve desen uyumları dikkate alınarak kombinlediğinde nasıl sonuçlar vereceğine inanamayacaksınız.

İnce bir kemer ile ceketinize şıklık katacağınız gibi, Düğmesini açıkta bırakarak şık bir bluzle de farklı bir hava estirebilirsiniz.. Peplum Eteklerinizi tamamlayacak mini bir klasik ceket ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Kot eteklerinizin sadeliğinden mi şikayetçisiniz, neon ya da çok canlı renkteki bir ceketinizi kombinleyerek bahar gibi görünebilirsiniz..

Gökyüzü tonlarına ait bir ceketi, pudralar ve somonlarla birleştirerek serin rüzgarlar estirebilirsiniz..

Neticede, karar sizin..

Tarzınıza ve karakterinize en uygun renkte ve modelde ceketlerinizi istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

Tesettür Giyim markaları Kayra ‘dan Aker’e, Armine’den Tuğba Venn’e, Doque’dan Alvina’ya kadar birbirinden renkli Ceket Modellerini inceleyebilirsiniz. Tesettür Giyimin dışında farklı markalara ait görselleri de bulabileceğiniz Ceket Modellerimizin arasında sofistike ve klasik tarzıyla dikkatleri üzerinde toplayan İpekyol ‘un 2015 İlkbahar Yaz koleksiyonu’na ait Yeşil Ceketini de sizler için galerimize ekledik.

İşte size örnek oluşturabilecek zengin içerikteki Ceket Modellerimiz..

Keyifli bir gün dileriz..

Yorum Yap
Kültür
Cesur Yürek Yayından Kaldırılacak mı?
Cesur Yürek Yayından Kaldırılacak mı?
Dizinin bir bölümünde ameliyathaneyi basarak doktorları silahla tehdit ederek babasının ölümü üzerine kimsenin buradan sağ çıkamayacağının söylendiği dizi infiale yol açtı doktorlar tepkili CHP Manisa Milletvekili Dr. Tur Yıldız Biçer başbakanın cevaplaması isteği ile soru önergesi verdi.
Viranşehir'de Tarihi Yapı İlgisizlikten Harap Durumda
Viranşehir'de Tarihi Yapı İlgisizlikten Harap Durumda
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde, Bizans döneminde tapınak olarak inşa edilen yapının 8 dikmesinden (paye) günümüze ulaşan son dikmesi de ilgisizlik nedeniyle yıkılmaya yüz tuttu.
Apartmanına 15 Temmuz şehitleri adını verdi.
Apartmanına 15 Temmuz şehitleri adını verdi.
Edirne'de yaşayan 62 yaşındaki Kıbrıs gazisi Ahmet İsmailoğlu,15 Temmuz'daki darbe girişimindeki şehitleri, son yaptığı apartmana "15 Temmuz Şehitler Apartmanı" ismini vererek yaşatıyor.
Kahraman Kadınlar Belgeseli.
Kahraman Kadınlar Belgeseli.
Kurtuluş savaşında cepheye mermi ve erzak taşıyan kadınlar ve 15 temmuz kadınları belgesele konu olacak.
Bir Tarih Şehri Muğla.
Bir Tarih Şehri Muğla.
Hemen hemen her gün yeni bir tarihi esere rastlanan muğlada likya uygarlığına ait bir ço kalıntıya rastlandı bu kültür turizmine de etki etti.
Çaycı Timur Prensesi.
Çaycı Timur Prensesi.
Timur Han'nın torunlarından olan Sultana Begüm bir kahvehabe'de çaycılık yapıp gecekonduda kalıyor. Hafta sonu Özbekistanda olan Cumhurbaşının gezisi.
Yer Altından Çıkan Hac Merkezi.
Yer Altından Çıkan Hac Merkezi.
Yapılan kazılarda antik çağın hac merkezi bulundu. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Sualtı Arkeoloji Anabilim Dalı Başkanı ve Kazı Başkanı Prof. Dr. Vedat Keleş detayları anlattı.
Kalandar Soğuğu Ödüle Doymuyor.
Kalandar Soğuğu Ödüle Doymuyor.
Yönetmenliğini Mustafa Kara'nın yaptığı Kalandar Soğuğu APSA'dan 3 ödül daha aldı. Film 10.Asya Pasifik Ödüllerinden aldığı ödülü memnuniyetle karşıladı.
Ünlü Fotoğrafçı İntihar Etti.
Ünlü Fotoğrafçı İntihar Etti.
Ünlü Fransız Fotoğrafçı David Hamilton evinde ölü bulundu.Fransız polisi, ünlü fotoğrafçının intihar ettiğini duyurdu.
1 Milyon Öğrenci Sinemaya.
1 Milyon Öğrenci Sinemaya.
'Sinemaya Gitmeyen Öğrenci Kalmasın' projesini hayata geçiren bakanlık bu yıl yaklaşık 1 milyon öğrenciyi sinemaya götürecek.
Şırnak'ta 15 temmuz Resim Sergisi.
Şırnak'ta 15 temmuz Resim Sergisi.
Fethullahçı Terör Örgütü mensupları tarafından 15 Temmuz günü yapılmak istenen başarısız darbe girişimi resimler ile anlatıldı
SATILIK EYFEL BASAMAĞI.
SATILIK EYFEL BASAMAĞI.
Açık arttırma ile satışa sunulan Eyfel Kulesinin 14 basamağına 2.2 milyon TL verildi. Daha önce müzayede evine 2 milyon 200 bin TL'ye sayılmıştı.